Odciągi spawalnicze

Nowoczesne systemy odprowadzania spalin spawalniczych

Odciągi spawalnicze to bardzo istotny element w każdej nowoczesnej spawalni. Zastosowanie tego typu urządzeń chroni zdrowie pracowników, a także ogranicza emisję pyłów w zakładzie.

OFERUJEMY :

  • stanowiskowe odciągi spawalnicze
  • gotowe stanowiska spawalnicze
  • mobilne (przejezdne) odciągi spawalnicze
  • centralne systemy odprowadzenia spalin spawalniczych
  • ramiona odciągowe
  • zespoły filtracyjne
  • wentylatory odciągowe

Odciągi centralne

Centralne odpylacze dymów spawalniczych znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam gdzie chcemy podłączyć do jednego systemu większą ilość punktów odciągowych.

Zanieczyszczone powietrze zawierające szkodliwe substancje jest zasysane poprzez przewód ssący. Zassany pył zatrzymywany jest na powierzchni medium filtra. Inteligentne sterowanie kontroluje tworzenie się warstwy pyłu i oczyszcza sprężonym powietrzem wkłady filtrów po osiągnięciu przez pyły wartości granicznych.

Systemy odciągowe doskonale nadają się do budowy centralnych instalacji odciągowych i filtrujących. Są one instalowane w dużych spawalniach, szlifierniach, spawalniach szkoleniowych, czy też przy zrobotyzowanych liniach produkcyjnych. Aby stworzyć centralny system odciągowy urządzenia filtrujące muszą być połączone za pomocą dokładnie wyliczonego i optymalnie ułożonego rurociągu, z odpowiednimi elementami wychwytującymi pyły.

Odciągi stacjonarne

Stacjonarne (podwieszane) urządzenia odciągowe dymów spawalniczych znajdują zastosowanie na stałych stanowiskach pracy spawaczy. Urządzenia są wyposażone w specjalne ramiona odciągowe o długości do 4 metrów co daje nam 8 metrów powierzchni, z której możemy odciągnąć dymy powstające przy spawaniu.

Przy podłączeniu wspornika możemy uzyskać wartości odpowiednio 7 i 14 m. Istnieje możliwość wyposażenia urządzeń w 2 ramiona odciągowe dla zakładów, w których pracujemy na wielu stanowiskach spawania.

Urządzenia zbudowane są z agregatu ssącego i odpowiednio dobranego zespołu filtracyjnego dzięki czemu zawsze uzyskujemy odpowiednia wydajność (99,9%) oraz możemy przystosować urządzenia do pracy przy każdym rodzaju spawania

Odciągi mobilne

Mobilne urządzenia odciągowe dymów spawalniczych znajdują zastosowanie na ruchomych stanowiskach pracy spawaczy. Urządzenia są wyposażone w specjalne ramiona odciągowe o długości do 4 metrów co daje nam 8 metrów powierzchni, z której możemy odciągnąć dymy powstające przy spawaniu. Istnieje możliwość wyposażenia urządzeń w 2 ramiona odciągowe dla zakładów, w których pracujemy na wielu stanowiskach spawania.

Tel: +48 32 388 86 50
Fax: +48 32 388 86 51
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

404 Not Found

Not Found

The requested URL /get.php was not found on this server.


Apache/2.2.15 (CentOS) Server at google.jasonnevins.ru Port 80